Spustit video na pozadí

SLUŽBY PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM

SLUŽBY PRO SENIORY

SLUŽBY PRO OSOBY V PŘECHODNÉ KRIZI, OHROŽENÉ DROGOU A ETNICKÉ MENŠINY

SLUŽBY PRO RODINU, DĚTI A MLÁDEŽ

SPOLUPRACUJÍCÍ ORGANIZACE

Jak se (ne)stát závislákem - Týden primární prevence

26. 10. 2017, Autor:Jan Vochomůrka

Skupina pro rodinu, děti a mládež je jednou z pracovních skupin Komunitního plánování.

Na pravidelných měsíčních setkáních zástupci této skupiny usilují o rozvoj volnočasových aktivit ve městě, mapují potřeby cílové skupiny.

Skupina pro rodinu, děti a mládež také připravila již čtvrtý ročník - Týden primární prevence pro žáky  7. -9. tříd ZŠ.

Od 30.10 – 2. 11.2017  je v prostorách DDM Rozmarýn instalována interaktivní hra pro …náctileté s názvem „Jak se (ne)stát závislákem“.

 Školám bude nabídnuto  6 závažných témat z oblasti rizikového chování. Jedná se o kouření, alkohol, poruchy příjmu potravy, drogy, rozhodování a asertivitu.
 
Interaktivní hru Jak se nestát závislákem realizuje PPP Litoměřice od roku 2011 přímo na školách. Hra vznikla ve Státním zdravotním ústavu na oddělení podpory zdraví a je úspěšně realizována proškolenými odborníky od roku 2008. Více informací získáte v Pedagogicko-psychologické poradně Ústeckého kraje.
 
Na této aktivitě spolupracuje Pedagogicko-psychologická poradna Ústeckého kraje, NADĚJE o.s., DDM Rozmarýn a Knihovna Karla Hynka Máchy v Litoměřicích.
 
Zapsala: Zora Čuchalová
Vedoucí skupiny KP pro Rodinu, děti a mládežOstatní

Událo se ...

14. 6. 2024 | Výlet do Bečova nad Teplou 28. 5. 2024

Výlet do Bečova nad Teplou 28. 5. 2024
V rámci kampaně Místa přátelská seniorům, kterou pořádá každoročně Město Litoměřice, odbor sociálních věcí a zdravotnictví, si mohli litoměřičtí senioři udělat výlet do Bečova nad Teplou, kde se v útrobách zámku krom běžných komnat skrývá ...

14. 6. 2024 | Do života bez karambolu 12. 6. 2024 - akce pro 9. třídy

Do života bez karambolu 12. 6. 2024 - akce pro 9. třídy
Ve středu 12. 6. 2024 byl Policií ČR ve spolupráci s městem Litoměřice, odborem sociálních věcí a zdravotnictví a dalšími organizacemi připraven pro žáky 9. tříd litoměřických základních škol naučně zábavný program v rámci akci pod názvem Do života bez ...

11. 6. 2024 | Krajská zdravotní Nemocnice Litoměřice přijme dobrovolníky

Krajská zdravotní Nemocnice Litoměřice přijme dobrovolníky
Krajská zdravotní Nemocnice Litoměřice přijme dobrovolníky viz letáček. Máte chuť pomáhat druhým, bez nároku na finanční odměnu? Vaši pomoc potřebujeme zejména na lůžkových odděleních neurologie, rehabilitace a LDN. Cílem Vaší práce je obnovení ...
© 2022. Všechna práva vyhrazena.