Spustit video na pozadí

SLUŽBY PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM

SLUŽBY PRO SENIORY

SLUŽBY PRO OSOBY V PŘECHODNÉ KRIZI, OHROŽENÉ DROGOU A ETNICKÉ MENŠINY

SLUŽBY PRO RODINU, DĚTI A MLÁDEŽ

SPOLUPRACUJÍCÍ ORGANIZACE

Domov U Trati oslavil 35. narozeniny zahradní párty

5. 6. 2023, Autor: Bc. Libuše Součková

Již 35 let funguje v Litoměřicích Domov U Trati. Jubileum oslavili jeho klienti i zaměstnanci stylově - pořádnou párty. Již potřetí byla tradiční letní slavnost spojená s dětským dnem, a tak na zahradě domova měly zastoupení všechny generace.

Za město Litoměřice se akce v nádherném počasí zúčastnila místostarostka Alena Rožcová, která ve své zdravici zařízení popřála mnoho spokojených klientů a dlouhé úspěšné fungování, dále starosta Radek Löwy a vedoucí odboru sociálních věcí a zdravotnictví Renáta Jurková.

Program byl velmi pestrý. Zahrála například kapela Staropražští pardálové, se svým divadlem vystoupila Bára Vyskočilová, moderování se chopila herečka Bára Mottlová. Všichni mohli ochutnat výbornou zmrzlinu, palačinky, klobásy, popít pivo nebo míchané drinky. Nechyběla barmanská show či drobné obchůdky. Pro děti byl připraven skákací hrad, o zábavu se jim formou různých soutěží a aktivit postarala klauňule Moňule.

V domově, který původně vznikl jako penzion pro seniory, si ale připomněli ještě jedno úctyhodné jubileum. „Naše třiadevadesátiletá klientka Jaroslava Šimůnková je tu totiž s námi od první dne otevření, tedy celých 35 let. To víte, že si jí hýčkáme,“ sdělila s úsměvem Libuše Horčicová, vedoucí domova, který spadá pod Centrum sociální pomoci Litoměřice a jeho zřizovatelem je Krajský úřad Ústeckého kraje.

Radim TučekOstatní

Událo se ...

19. 10. 2023 | 13. Divadelní benefice

13. Divadelní benefice
Centrum pro náhradní rodinnou péči ve spolupráci s divadelními soubory a kulturními zařízeními, za finanční podpory města Litoměřice, pořádá 13. Divadelní benfici, jejíž výtěžek bude určen pro rodiny s dětmi v náhradní rodinné péči.

3. 11. 2023 | "IZS - Tvůj ochránce"

Tradičně pořádaná akce, která probíhá v rámci Národních dnů bez úrazu se za spolupráce ÚO Policie ČR Litoměřice s městem Litoměřice a dalšími organizacemi konala 3. 10. 2023 na Výstavišti Zahrada Čech v Litoměřicích. Tato akce je určena pro všechny ...

30. 10. 2023 | Rok důstojnosti 2023

Rok důstojnosti 2023
Rádi bychom Vás pozvali na besedu pořádanou k Roku důstojnosti dne 1. 11. 2023 od 16:00 do knihovny Karla Hynka Máchy. Kampaň byla založena k výročí uctění památky Doroty Šandorové, klientky z domova pro osoby se zdravotním postižením, která byla dne 6. 1. 2021 zabita ...
© 2022. Všechna práva vyhrazena.