Spustit video na pozadí

SLUŽBY PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM

SLUŽBY PRO SENIORY

SLUŽBY PRO OSOBY V PŘECHODNÉ KRIZI, OHROŽENÉ DROGOU A ETNICKÉ MENŠINY

SLUŽBY PRO RODINU, DĚTI A MLÁDEŽ

SPOLUPRACUJÍCÍ ORGANIZACE

Dobrovolníci z Lovochemie pomáhali v Charitním domově sv. Zdislavy

30. 6. 2017, Autor:Dana Puškárová

Dne 19.6.2017 se uskutečnil další „Dobrovolnický den“ zaměstnanců nedaleké Lovochemie, kteří pomáhali s úpravou velké přilehlé zahrady v našem Domově.  Velice si vážíme jejich pomoci, protože údržba zahrady je náročná a vlastními silami ji zvládáme opravdu stěží.  Zahrada je osázená ovocnými stromy, okrasnými keři a nepřeberným množstvím květin a je pro nás důležitým zázemím, kde se snažíme o vytvoření prostředí pro seniory příjemného, atraktivního s mnoha podněty.  Květiny k této atmosféře dozajista patří a jsou velmi libě vnímány. V období od dubna do září je zahrada často vyhledávaným místem pro odpočinek a trávení příjemných chvil všech našich seniorů i jejich návštěv. Dostatek laviček a dřevěných altánů poskytuje možnost posezení jak na sluníčku, tak ve stínu. Každá pomoc je proto vítaná a jsme za ni neskutečně vděčni. Děkujeme proto řediteli Lovochemie spolu s vedoucí personálního oddělení za organizaci této brigády.

Společnost Lovochemie náš Domov podporuje i finanční pomocí. Moc si ceníme, že si naší práce váží a ještě jednou všem od srdce děkujeme.

 

                                                                                                                        Mgr.Jaroslava Biolková, DiS.

                                                                                                    vedoucí Charitního domova sv.ZdislavaOstatní

Událo se ...

19. 10. 2023 | 13. Divadelní benefice

13. Divadelní benefice
Centrum pro náhradní rodinnou péči ve spolupráci s divadelními soubory a kulturními zařízeními, za finanční podpory města Litoměřice, pořádá 13. Divadelní benfici, jejíž výtěžek bude určen pro rodiny s dětmi v náhradní rodinné péči.

3. 11. 2023 | "IZS - Tvůj ochránce"

Tradičně pořádaná akce, která probíhá v rámci Národních dnů bez úrazu se za spolupráce ÚO Policie ČR Litoměřice s městem Litoměřice a dalšími organizacemi konala 3. 10. 2023 na Výstavišti Zahrada Čech v Litoměřicích. Tato akce je určena pro všechny ...

30. 10. 2023 | Rok důstojnosti 2023

Rok důstojnosti 2023
Rádi bychom Vás pozvali na besedu pořádanou k Roku důstojnosti dne 1. 11. 2023 od 16:00 do knihovny Karla Hynka Máchy. Kampaň byla založena k výročí uctění památky Doroty Šandorové, klientky z domova pro osoby se zdravotním postižením, která byla dne 6. 1. 2021 zabita ...
© 2022. Všechna práva vyhrazena.