Spustit video na pozadí

SLUŽBY PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM

SLUŽBY PRO SENIORY

SLUŽBY PRO OSOBY V PŘECHODNÉ KRIZI, OHROŽENÉ DROGOU A ETNICKÉ MENŠINY

SLUŽBY PRO RODINU, DĚTI A MLÁDEŽ

SPOLUPRACUJÍCÍ ORGANIZACE

Adventní posezení pro seniory 2022

13. 12. 2022, Autor: Bc. Libuše Součková

Více než sedm stovek zástupců nejstarší generace Litoměřičanů si ve středu v kulturním a konferenčním centru užilo tradiční Adventní posezení. O hudební doprovod se postarali Ondřej Provazník s písněmi Karla Gotta, Felix Slováček starší a kapela Rosti Pechouška.

Kromě hudby k tanci i poslechu připravil Odbor sociálních věcí a zdravotnictví Městského úřadu v Litoměřicích také občerstvení v podobě kávy a vánočního cukroví. Domů si pak senioři odnášeli vánočku a příjemný zážitek.

Krásné vánoční svátky a hodně zdraví v nadcházejícím roce přišli seniorům za město popřát starosta Radek Löwy a místostarostka Alena Rožcová.

„Jsem velmi rád a vážím si toho, že se vás tady sešlo tolik, a že jste si v předvánočním shonu našli chvilku potkat se se svými známými a přáteli,“ poděkoval seniorům starosta.

Součástí společenského odpoledne bylo i vyhodnocení kampaně Místa přátelská seniorům. Ti nejaktivnější účastníci si odnesli dárkové tašky a ostatní pak hrnek s logem Litoměřic.

„V příštím roce budou součástí kampaně Místa přátelská seniorům kromě jiného také nedělní taneční odpoledne, kterých chystáme několik,“ slíbila vedoucí odboru sociálních věcí a zdravotnictví Renáta Jurková.

Město v předvánočním čase nezapomnělo ani na lidi v tísni a sociálně potřebné. Do azylových domů, Klokánku a podobných zařízení během čtvrtka rozvezli pracovníci Odboru sociálních věcí a zdravotnictví celkem 150 balených vánoček. Ostatní

Událo se ...

15. 3. 2023 | Kampaň Místa přátelská seniorům zahájilo taneční odpoledne

Kampaň Místa přátelská seniorům zahájilo taneční odpoledne
Tanečním odpolednem byl včera v sále litoměřického hradu zahájený desátý ročník kampaně Místa přátelská seniorům. Akce určená lidem nad 60 let bude v Litoměřicích probíhat až do poloviny listopadu a nabídne řadu různých aktivit. Jubilejní ročník ...

24. 2. 2023 | Zahájení kampaně

Zahájení kampaně
Slavnostní zahájení jubilejního 10. ročníku kampaně "Místa přátelská seniorům v Litoměřicích"proběhne dne 12. 3. 2023 od 15:30 hodin v prostorách sálu hradu v Litoměřicích. Vstupné je zdarma.  Všichni senioři jsou srdečně zváni. Těšíme se na Vaši ...

23. 2. 2023 | Děkovný dopis účastníků kampaně

Děkovný dopis účastníků kampaně
Dne 23. 2. 2023 byl panu starostovi Ing. Radku Lövymu doručen děkovný dopis od účastníků kampaně "Místa přátelská seniorům v Litoměřicích".  Velice si vážíme vyjádření pozitivního názorů přímo od seniorů, kteří se jednotlivých akcí pravidelně ...
© 2022. Všechna práva vyhrazena.