Spustit video na pozadí

SLUŽBY PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM

SLUŽBY PRO SENIORY

SLUŽBY PRO OSOBY V PŘECHODNÉ KRIZI, OHROŽENÉ DROGOU A ETNICKÉ MENŠINY

SLUŽBY PRO RODINU, DĚTI A MLÁDEŽ

SPOLUPRACUJÍCÍ ORGANIZACE

Adventní posezení pro seniory 2022

13. 12. 2022, Autor: Bc. Libuše Součková

Více než sedm stovek zástupců nejstarší generace Litoměřičanů si ve středu v kulturním a konferenčním centru užilo tradiční Adventní posezení. O hudební doprovod se postarali Ondřej Provazník s písněmi Karla Gotta, Felix Slováček starší a kapela Rosti Pechouška.

Kromě hudby k tanci i poslechu připravil Odbor sociálních věcí a zdravotnictví Městského úřadu v Litoměřicích také občerstvení v podobě kávy a vánočního cukroví. Domů si pak senioři odnášeli vánočku a příjemný zážitek.

Krásné vánoční svátky a hodně zdraví v nadcházejícím roce přišli seniorům za město popřát starosta Radek Löwy a místostarostka Alena Rožcová.

„Jsem velmi rád a vážím si toho, že se vás tady sešlo tolik, a že jste si v předvánočním shonu našli chvilku potkat se se svými známými a přáteli,“ poděkoval seniorům starosta.

Součástí společenského odpoledne bylo i vyhodnocení kampaně Místa přátelská seniorům. Ti nejaktivnější účastníci si odnesli dárkové tašky a ostatní pak hrnek s logem Litoměřic.

„V příštím roce budou součástí kampaně Místa přátelská seniorům kromě jiného také nedělní taneční odpoledne, kterých chystáme několik,“ slíbila vedoucí odboru sociálních věcí a zdravotnictví Renáta Jurková.

Město v předvánočním čase nezapomnělo ani na lidi v tísni a sociálně potřebné. Do azylových domů, Klokánku a podobných zařízení během čtvrtka rozvezli pracovníci Odboru sociálních věcí a zdravotnictví celkem 150 balených vánoček. Ostatní

Událo se ...

9. 5. 2024 | Velký den sociálních a zdravotních služeb

Velký den sociálních a zdravotních služeb
Datum konání: 5.6.2024 1. ročník „Velkého dne sociálních a zdravotních služeb“ se bude konat 5.6.2024 na Mírovém náměstí Litoměřicích. Odbor sociální věcí a zdravotnictví Městského úřadu Litoměřice vás srdečně zve na ...

26. 3. 2024 | Kampaň "Místa přátelská seniorům"

Kampaň
Již tradiční kampaň Místa přátelská seniorům připravil Odbor sociálních věcí a zdravotnictví společně se svými partnery i v roce 2024. Kampaně se mohou zúčastnit litoměřičtí senioři starší 60 let. Slavnostní zahájení kampaně proběhne 14. 4. 2024 od 15:30 hodin ...

4. 1. 2024 | Tříkrálová sbírka 2024

Tříkrálová sbírka 2024
Čtyřiadvacátý ročník Tříkrálové sbírky je již v plném proudu. Pokud se Vám dosud zatím nepodařilo koledníky Tříkrálové sbírky potkat v ulicích měst a obcí, využijte možnosti a přijďte 6. 1. 2024 od 18:00 na mši ke cti Tří králů a od ...
© 2022. Všechna práva vyhrazena.